Nabídka revizí a kontrol kotlů

  • Obec Březina
  • 4

Nabídka revizí a kontrol kotlů na tuhá paliva

Dne 18.1.2021 do Naší obce přijede Topenářský servis s.r.o. (kominíci) a zájemcům budou provádět revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak jsou možné kontroly a číštění komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,- Kč a za revizi kotle na tuhá paliva je 800,- Kč. Níže přikládám leták.

  letak.docx (47 kB)

Novinky z obce a úřední desky

Typy na výlet

aktualizace stránky: 8. 1. 2021

  • OI Developer

Informace o typech na výlet v okolí naší obce budou brzy doplněny.

Březina má nový web

aktualizace článku: 8. 1. 2021

  • Jan Mácha
  • 17

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany.

Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.