Galerie

2020 2021

6. Březinský guláš 2020

  • Jan Kulhánek

9. Březinský kopanec

  • Jan Kulhánek

5. Březinský guláš 2019

Tradiční klání o nejlepší guláš se uskutečnil opět v Březině. Podívejte se, jak se naším soutěžícím dařilo. 

8. Březinský kopanec

I tento ročník provázel nezájem o pomoc při přípravách a samotné organizaci takto náročného podniku. O to větší poděkování patří těm, kteří podají pomocnou ruku. Jmenovitě to jsou: Martin Pilař, Jan Kulhánek, Radek Volf, Vít Kendík, Zdeněk Zachoval, Jitka Valentová, Pavel Karásek, Radka Demuthová, Alena Černohorská a Radek Pluhař. Další nemalou překážkou byla nepříznivá předpověď, která se bohužel naplnila. Turnaje se zúčastnilo 15 týmů, kteří se po umístění ve svých skupinách, v odpoledních hodinách za neustálého deště vrhly do vyřazovacích bojů. Konečné pořadí: 1.Evolution Beer Team, 2.Top Guns 1, 3.Pohodáři Březina, 4.Bílý Balet Březina, 5.Hasiči, 6.Slavoj Houslice, 7.Sokol Feket, 8.Splácanina, 9.Příchvoj, 10.LitrPůl, 11.Kornouti, 12.Samšine, 13.Top Guns 2, 14.JZR, 15.Vlčáci

Nohejbalová exhibice 2019

Tým Invalidovna vyzval Pohodáře k nohejbalovému utkání. Utkali se v základu Jarda Sobotka, Milan Strouhal a Pavel Karásek versus Jan Kulhánek, Petr Vaněk a Libor Valenta. Celé utkání se neslo v přátelském duchu a tak vůbec nebylo důležité sportovní vítězství Pohodářů, protože Invalidovna to vyhrála u fanoušků. (Bohužel to byla poslední akce, kde se mezi námi ukázal náš kamarád Luďa)

Dětský den 2019

Podívejte se, jak jsme si užili tradiční dětský den v naší vesnici. 

Čarodějnice 2019

Ping pong - únor 2019

Další ročník tradičního ping pongového turnaje. 

aktualizováno: 21. 7. 2020 20:41,

Novinky z obce

Informační SMS a e-maily

aktualizace stránky: 6. 2. 2021

  • OI Developer

Dostávejte aktuální informace přímo na váš telefon

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Naše obec

aktualizace stránky: 6. 2. 2021

  • OI Developer

Naše malá obec Březina leží na samém okraji Českého ráje v Královéhradeckém kraji, 3 km od okresního města Jičín, v malebné přírodě, ekologicky čistém prostředí Podkrkonoší. Je bohatě obdařena krásnými lesními porosty a zemědělskými polnostmi rozkládajícími se v okolí, a krajina jako celek s dominantou kopce Veliš a blízkými Prachovskými skalami přispívá ke klidnému pocitu a radosti ze života. Obec leží na rovině, jež má nadmořskou výškou 272 m.n.m. První písemná zmínka je z roku 1393.

Březina má nový web

aktualizace článku: 3. 2. 2021

  • OI Developer
  • 197

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany.

Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.